Naast elke sterke man, staat een sterke vrouw – GRLPWR bij Dyls

Vrouwendag – 8 maart 2023
... maart 9, 2023 / Jobs

Jaarlijks vieren we de vrouw op 8 maart en dat is bij Dyls niet anders. Ons team bestaat uit een leuke mix van jong en oud, man en vrouw, ...

Vrouwendag 2023

Jaarlijks vieren we de vrouw op 8 maart en dat is bij Dyls niet anders. Ons team bestaat uit een leuke mix van jong en oud, man en vrouw,… maar op Internationale Vrouwendag zetten we graag onze vrouwen in de bloemen. We staan even stil bij de vrouwenrechten, de rol van vrouwen in onze maatschappij en dit vandaag maar ook in het verleden.

Dyls zorgt er in haar bedrijfscultuur voor dat mannen en vrouwen gelijk zijn. “Iedereen moet zichzelf kunnen zijn en handelen met respect voor elkaar. We bieden onze mensen alle kansen om talenten te ontwikkelen en moedigen ondernemerschap en het najagen van dromen aan. Naast elke sterke man, staat een sterke vrouw”– Aldus Dominique Van Etterijk, managing director van Dyls.

 

Strong women, 

May we know them, 

May we be them, 

May we raise them,

Ontdek hier wie onze sterke vrouwen.